قطعات اسکوتر برقی

شاسی اسکوتر برقی

شاسی اسکوتر

شاسی اسکوتر برقی

شاسی اسکوتر: در وسط اسکوترهای برقی، زیر قاب و جایی که برد و باتری اسکوتر برقی، نصب می‌شود، یک شاسی فلزی از جنس آلومینیوم فلزی قرار دارد. این شاسی از آلیاژ فلز آلومینیوم مقاوم ساخته شده است. شاسی آلومینیومی دارای دو قطعه ،می‌باشد که توسط یک لوله فلزی در داخل رابط، بین دو پایه حالت لولایی به پایه می‌دهد. در جاهای ناهموار باید مواظب اسکوتر باشید. زیرا بر اثر ضربه شدید شاسی اسکوتر برقی دچار شکستگی می‌شود . در صورتی که این شاسی بشکند می بایست آن را تعویض نمایید.

چگونه شاسی را تعویض کنیم ؟

برای این که شاسی را تعویض کنیم، می‌بایست ابتدا هر چهار تیکه قاب اسکوتر را از شاسی که با پیچ به هم متصل شده، جدا نمایید. سپس از آن و  برد و باتری رویش، عکس بگیرید تا در موقع جا زدن سوکت‌ها در موقع بستن روی شاسی، دچار اشتباه نشویم.

توجه :

مرحله بعدی میبایست باتری را از برد و شاسی جدا نمایید. توجه کنید پس از جدا کردن اسکوتر از باتری اسکوتر را یکبار خاموش و روشن کنید با این کار جریان داخل مدار برد اسکوتر برقی تخلیه شده و امکان اتصالی را در مراحل بعدی از بین می برد. سپس برد را باز کنید و بر روی شاسی نصب نمایید . و قاب ها را بسته و اسکوتر سواری نمایید .

خرید اسکوتر 10 اینچ

نحوه خرید و ارسال

برای خرید اسکوتر، می‌توانید با خرید اینترنتی از درگاه بانکی اسکوتر هوشمند از طریق همین سایت، اقدام به پرداخت نمایید و یا اینکه از ما درخواست لینک خرید کنید و به راحتی خرید خود را انجام دهید. پس از پرداخت و یا هماهنگی با ما، ارسال اسکوتر در تهران، توسط پیک و برای شهرستان‌ها از طریق تیپاکس یا باربری در کمتر از ۴۸ ساعت، صورت خواهد گرفت. این زمان برای تهران، کمتر از دو ساعت انجام خواهد شد.

خدمات ساپتک ایرانیان

گارانتی محصولات ساپتک، شامل قطعات اصلی است که شامل گارانتی بی قید و شرط برد و باتری می‌باشد. خدمات پس از فروش، شامل تعمیر قطعات و باتری حتی پس از اتمام زمان گارانتی است. با خرید از ما نگران کمبود قطعات نباشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *