اسکوتر برقی, قطعات اسکوتر برقی, وبلاگ

انواع کیف اسکوتر برقی

کیف اسکوتر برقی، کیف اسکوتر 10 اینچ و off road

انواع کیف اسکوتر برقی

برای اکثر کسانی که اسکوتر برقی خرید نموده‌اند، حمل اسکوتر یکی از سخت ترین مراحل استفاده از این وسیله مهیج است. اکثراً مجبورند با هر دو دست اسکوتر را بگیرند و برای بردن به پارک و یا محل‌های بازی به زحمت بیافتند.

خرید کیف اسکوتر برقی چاره مشکل شماست.

کیف اسکوتر برقی

کیف اسکوتر برقی

بستگی به نوع اسکوتر برقی، کیف اسکوتر را خریداری نمایید. با یک تیر دو نشان بزنید،
هم از اسکوتر در مقابل ضربه و خرابی محافظت کنید و هم حمل آن را برای خود راحت کنید. کیف‌های اسکوتر برقی برای سایزهای مختلف اسکوتر از ۶.۵ اینچ تا اسکوتر ۸.۵ اینچ، اسکوتر آفرود و ۱۰ اینچ نیوپاور موجود است.

کیف‌های ضد ضربه و برزنتی 

در بازار کیف‌های برزنتی و کیف‌های ضد ضربه، موجود است. کیف‌های ضد ضربه بسیار شکیل و زیبا و در عین حال محکم و خوش دست هستند. دسته بلند این کیف‌ها، باعث شده، بتوانید کیف را بر روی دوش خود بیندازید و برای حمل اسکوتر دیگر دچار مشکل نباشید.

کیف اسکوتر برقی

به نظر ما هر شخصی که اسکوتر برقی دارد یکی از ضروری‌ترین چیزی که لازم دارد کیف اسکوتر می‌باشد. کیف اسکوتر علاوه بر حمل آسان اسکوتر در زمان جابجای در مواقعی که از اسکوتر استفاده نمی‌شود، جایی مناسب برای نگهداری اسکوتر در داخل ان است. دارا بودن جای شارژر بر روی کیف‌های برزنتی و کیف‌های ضد ضربه، باعث می‌شود تا از گم شدن شارژر اسکوتر جلوگیری شود.

برای خرید کیف اسکوتر لازم نیست، مراجعه حضوری داشته باشید با خرید از سایت در کمترین زمان برای شما کیف، ارسال خواهد شد و درب منزل کیف را تحویل بگیرید.

برای سفارش کیف اسکوتر برقی، فقط کافی است سفارش خود را نهایی کنید و آنرا درب منزل تحویل بگیرید.

در بین انواع مدل اسکوتر یا هاوربرد، تنها مدل ۶/۵ اینچی دارای کیف می‌باشد . لذا اگر قصد خرید مدل دیگری از اسکوتر را دارید، باید کیف آن را جداگانه خریداری نمایید. 

پس همین الان خرید خود را نهایی کنید.

مشاهده انواع اسکوترها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *