پخش عمده اسکوتر برقی در ایران

پخش عمده اسکوتر برقی در ایران

فروش عمده اسکوتر برقی

+

خدمات پس از فروش

+

تامین قطعات انواع اسکوتر

+

ثبت شماره و آدرس در سایت

فروشگاه های خریدار اسکوتر اکثرا به دنبال خرید اسکوتر برقی با قیمت مناسب هستند.
برای همین با افراد و فروشگاه های مختلفی ارتباط برقرار میکنند و معمولا قیمت ها را با هم مقایسه نموده و خرید می کنند.در این جا لازم دانستم چند مطلب را برای خریداران محترم قبل از خرید اسکوتر برقی به استحضار برسانم.
برای خرید اسکوتر برقی عمده و آموزش خدمات پس از فروش و تعمیرات، از طریق راه ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

پخش عمده اسکوتر برقی در ایران

متاسفانه اسکوترهای زیادی در بازار موجود می باشد که برای رقابتی بودن محصول و کاهش قیمت برای فروش اجناس بی کیفیت در بازار بسیار زیاد شده است. در زمان خرید ما سعی میکنیم اسکوتر با قیمت مناسب را بخریم تا سود بهتری داشته باشیم.
البته خرید خوب و قیمت مناسب در خرید همیشه مد نظر همه ما هست، ولی خرید جنس بی کیفیت را اکثر فروشندگان دوست ندارند ولی اسکوتر بخاطر قطعات مختلفی که در بازار موجود می باشد کمی تشخیص با کیفیت و بی کیفیت بودن آن احتیاج به اطلاعاتی دارد که در نگاه اول نمی شود تشخیص داد که واقعا این اسکوتر خوبی است یا خیر!

اسکوتر عادی

نکات مهمی که برای فروش عمده اسکوتر برقی باید مد نظر باشد

برند

اسکوتر برقی دارای چه برندی می باشد  و آیا برندی که داریم میخریم واقعا اصل هست یانه؟ که این خود کار زیاد سختی نیست و البته هستند افرادی که از برچسب و مارک برندهای مختلف در روی اسکوتر استفاده می کنند.
پس بهتر است راه حل های  بعدی را مد نظر قرار بدهیم.

برد در اسکوتر برقی از جمله بخش های حیاتی است. بردی که روی اسکوتر نصب است چگونه بردی می باشد. در بازار فروش اسکوتر برد سه تیکه را برد خوب می دانند و برد دو تیکه را بی کیفیت می دانند. بسیار دیده شده که بردهای سه تیکه در بعضی از اسکوتر ها به مراتب از بردهای دوتیکه بی کیفیت تر هستند.
قبل از خرید  از کیفیت بردی که بر روی اسکوتر نصب است از فروشنده اطلاعات کافی را بگیریم.

باتری اسکوتر برقی ۴۲ ولتی و ۲ یا ۱.۵ آمپری است که اکثرا اسکوتر ها دارای باتری با ۲۰ تیکه هستند ولی از آنجا که برای خرابی باتری زیاد مراجعه می شود.
بسیار دیده شده باتری با ۱۰ تیکه بجای ۲۰ تیکه استفاده شده که باعث کم شدن زمان حرکت اسکوتر به نصف و خرابی زود هنگام می شود.

قاب های بی کیفیت اسکوتر که خیلی زود می شکند.
جنس این قاب ها از مواد پلاستیکی بی کیفیت هست و چون اسکوتر زیاد با اطراف خود برخورد می کند خیلی زود میشکند و مشتری ناراضی شده و متحمل هزینه می گردد.

پخش عمده اسکوتر برقی در ایران

!!! نکته بسیار مهم !!!

باتری های اسکوتر لیتیومی می باشد و حتما در هنگام خرید از مشتری بخواهید بیشتر از دو ساعت در شارژ قرار نگیرد. بعضا دیده شده که باتری منفجر شده و باعث خساراتی به مشتری شده است. که برای فروشنده هم بار حقوقی دارد.

پخش عمده اسکوتر برقی در ایران در فروشگاه اسکوتر برقی به چه صورت است؟

برای اینکه خریداران محترم با خیال راحت بتوانند اسکوتر را خریداری نمایند و بابت خرابی های احتمالی مشتریان دچار سر درگمی و ناراضیتی نشوند ما محصولات خود را با کیفیت و قیمت مناسب به شما عرضه خواهیم کرد.
اسکوتر های برقی ما در صورتی که شما بخواهید با مبلغ بسیار کم گارانتی خواهند شد.
در صورتی که اجناس بدون گارانتی خریداری نمودید و اسکوتر مشتری پس از خرید دچار خرابی شد ما پشتیبانی و خدمات پس از فروش خواهیم داشت. در بسیاری از موارد با ارسال قطعه برای مشتری بدون نیاز به مراجعه مشکل را حل نموده و از تحمیل هزینه زیاد به مشتری حتما جلوگیری می کنیم.
ما وظیفه خود می دانیم در تمامی مراحل پشتیبانی خود را برای راحتی شما به خریداران و مشتریان شما به بهترین شکل صورت دهیم .

نحوه ارسال اسکوتر به چه صورتی می باشد؟

برای فروش عمده اسکوتر برقی پس از ثبت سفارش و هماهنگی جهت ارسال با واحد فروش ارسال اجناس برای تهران در همان روز صورت خواهد گرفت. برای شهرستان ها ارسال از طریق تیپاکس و یا باربری و یا ترمینال صورت می گیرد تا در اسرع وقت به دست خریداران محترم برسد.
پخش عمده اسکوتر برقی در ایران

scoter.ir

جهت خرید قطعات و تعمیرات می‌توانید با شرکت ساپتک ایرانیان، دارای تعمیرکاران متخصص و مجرب، وارد کننده قطعات و لوازم جانبی اسکوتر برقی، تماس بگیرید.

تفاوت اسکوتر اسمارت بالانس و اتوبالانس
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]