اسکیت برد

معرفی انواع اسکیت برد با طرح های خفن

معرفی انواع اسکیت برد
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 4.6]

معرفی انواع اسکیت برد با طرح های خفن

یکی از آرزوهای بشر این بود که بتواند بر یک تخته سوار شود و بتواند به آسانی به وسیله آن روی زمین حرکت کند. حرکت کردنی که حس هیجان را در وجود انسان برانگیزد. این آرزوی قدیمی بشر بالاخره با تولد اسکیت بردها محقق شد. می توانست با ایستادن بر آن حرکت کند و هیجانی را در خودش ببیند. اسکیت بردی که در اول تولید و عرضه شد، ابتدایی بود و هرچه از تولیدش گذشت، پیشرفته تر و جذاب تر گشت. این نوع دستگاه ها در طرح‌ها و رنگ‌هایی متنوع، تولید و به بازار عرضه شدند. اسکیت برد برقی علاوه بر اینکه یک وسیله تفریحی و جذاب و پر از هیجان است، یک ورزش نیز به حساب می آید. اسکیت برد برای سلامت جسم و فکر تأثیر زیادی دارد. اگر به این وسیله علاقه دارید و می خواهید با این وسیله  و انواع اسکیت برد آشنا شوید، با ما باشید.

مقالات مرتبط

آیا با قطعات اصلی اسکیت برد آشنایید؟

لانگ برد های دخترانه و پسرانه از اجزاء مختلفی مانند پیچ و مهره، مهره محور، واشر و یک تخته اسکیت، چرخ ها و غیره درست شده است. معمولا اسکیت‌ برد دارای دو سر به شکل نیم دایره است. در زمان خرید اسکیت برد یک نکته اهمیت بسیار بالایی دارد و آن هدفی است که برای آن اسکیت برد را خریداری می کنید.
می توانید با خرید اسکیت برد ارزان به اسکیت سواری بپردازید. با چنین اسکیتی می توانید در مسیر های صاف و مکان‌هایی که مخصوص اسکیت سواری است از اسکیت خود استفاده کنید. اگر می خواهید به صورت حرفه ای از این وسیله استفاده کنید باید به فکر اسکیت برد حرفه ای با کیفیت عالی باشید. اگر به عنوان یک مبتدی می خواهید استفاده کنید اسکیت ارزان قیمت و معمولی برای شما مناسب است.

برای هر سنی چه نوع اسکیت برد مناسب است؟

لانگ برد ها در اندازه ها و شکل ها و طرح های مختلف تولید و به بازار عرضه شده اند. همین تنوع محصول باعث شده که متقاضیان محصول نتوانند انتخاب صحیح و مناسب شرایط خود را داشته باشند. کسانی می توانند انتخابی مناسب داشته باشند که با این محصول و انواعش آشنا باشند. سعی می کنیم که به شما در شناخت این محصول کمک کنیم تا بتوانید انتخابی مناسب با شرایط خود داشته باشید.
تنوع این محصول به قدری است که اسکیت برد دخترانه، اسکیت برد پسرانه و اسکیت برد بچگانه و هر نوع دیگر که بخواهید می توانید تهیه کنید. برای هر سنی اسکیت برد مناسب طراحی و تولید شده است. 

انواع اسکیت برد برای سنین مختلف

اسکیت برد میکرو:
یکی از  بردها میکرو یا کوچک است برای یک سال تا پنج سال مناسب است.

اسکیت برد مینی:
 این برد ها برای سنین ۶ تا ۱۲ ساله مناسب است.

اسکیت برد متوسط:
 برد متوسط برای نوجوانان تا ۱۴ سال مناسب است.

اسکیت برد بزرگ:
یکی دیگر از انواع اسکیت بردها سایز بزرگ است که برای سنین بالای ۱۵ سال مناسب است.

معرفی انواع اسکیت برد

مرکز فروش اسکیت برد در تهران کجاست؟

شما برای خرید اسکیت برد چوبی به یک مرکز خرید مطمئن مراجعه کنید. از کیفیت محصول و گارانتی و خدمات پس از فروش آن اطمینان داشته باشید. فروشگاه ساپتک ایرانیان در تهران به شما امکان خرید حضوری و غیر حضوری را می دهد. قیمت اسکیت برد و کیفیت عالی آن را از ساپتک ایرانیان بخواهید. تمام دغدغه ما خرید مطمئن و خدمات پس از فروش برای مشتریان عزیز است.

معرفی انواع اسکیت برد

عوامل تأثیرگزار در کیفیت اسکیت برد چیست؟

برای شناخت کیفیت هر اسکیت برد باید اجزای مهم آن را بشناسید. اجزاء مهم هر استیک برد عبارتند از :

شما برای خرید اسکیت برد به یک مرکز خرید مطمئن مراجعه کنید. از کیفیت محصول و گارانتی و خدمات پس از فروش آن اطمینان داشته باشید. فروشگاه ساپتک ایرانیان در تهران به شما امکان خرید حضوری و غیر حضوری را می دهد. قیمت اسکیت برد و کیفیت عالی آن را از ساپتک ایرانیان بخواهید. تمام دغدغه ما خرید مطمئن و خدمات پس از فروش برای مشتریان عزیز است.

تخته اسکیت:

مهمترین قسمت هر لانگ برد تخته آن است که جنس آن از چوب افرا است. این نوع تخته ها از استحکام بالایی برخوردار هستند. این تخته ها از هفت لایه تشکیل شده اند.

 یک نکته بسیار مهم این است که عرض تخته از اهمیت بالایی برخوردار است. عرض تخته به هر مقدار که بیشتر باشد حرکت کردن با آن برای افراد مبتدی آسان تر خواهد بود. اندازه عرض این اسکیت ها بین ۱۵ تا ۳۷ سانتیمتر است.

نوار گریپ:

نوار گریپ لایه ای است که روی تخته اسکیت قرار داده می شود تا بین تخته و کفش های کاربر اسکیت اصطکاک برقرار کند و مانع از لغزش و افتادن او در هنگام حرکت با اسکیت شود. به همین خاطر جنس نوار گریپ در حفظ تعادل کاربر این دستگاه بسیار اهمیت دارد.

تیغه اسکیت برد:

تیغه اسکیت برد متصل کننده تخته با بلبرینگ و چرخ ها است. جنس آن از آلومینیوم مرغوب درست شده است. تیغه دو قسمت دارد قسمتی از آن متصل به تخته است و قسمت دیگرش به چرخ ها اتصال دارد. اگر حفظ تعادل با این اسکیت ها برای شما مشکل است تیغه از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا اسکیت هایی که تیغه هایی با طول بیشتر دارند تعادل بیشتری خواهند داشت. تیغه هایی که طول آنها کمتر است در حفظ تعادل کارایی خاصی ندارند.

چرخ و بلبرینگ:

در اسکیت بردها چرخ ها نیز بسیار مهم هستند به هر اندازه که چرخ این وسیله بزرگ و نرم باشد حرکتی آسان را برای شما به دنبال خواهد داشت. چرخ های کوچک و محکم حرکتی پرشتاب را به دنبال دارد. بلبرینگ ها که حرکت دهنده چرخ ها هستند نقش مهمی را در کیفیت اسکیت برد ها دارند.  

تجهیزات اسکیت برد

انواع اسکیت برد برای سنین مختلف، اسکیت برد بزرگسال، اسکیت برد بچه گانه، اسکیت برد دخترانه و پسرانه دارای تجهیزات و لوازم ایمنی مشترکی هستند. در زمان استفاده از اسکیت برد از این وسایل استفاده کنید مانند: کلاه، آرنج بند و … بسیاری از آسیب هایی که کاربران این وسیله می بینند به خاطر عدم استفاده از تجهیزات ایمنی است. آسیب های جدی در زمان افتادن از روی اسکیت برد بیشتر متوجه آرنج، زانو و سر کاربر این وسیله است. در زمان خرید اسکیت برد تجهیزات و لوازم ایمنی اسکیت برد  را نیز خریداری کنید و استفاده از آن را نیز جدی بگیرید.

کجاها می توانم از اسکیت برد استفاده کنم؟

به طور کلی هر مکانی که صاف و بدون مانع باشد برای اسکیت برد مناسب است. مسیر اسکیت برد باید طولانی باشد. این وسیله برای مکان هایی که طول کمی دارند اصلاً مناسب نیست. روش سوار شدن بر این وسیله نیز از اهمیت بالایی برخوردار است در مکانی که می خواهید از این وسیله استفاده کنید اول پای راست را جلوی اسکیت قرار می دهید و بعد پای چپ را در عقب آن قرار داده و حرکت می کنید.
یک نکته مهم در سوار شدن این است که بعضی از افراد اگر پای راستشان را جلوی اسکیت قرار بدهند اسکیت سواری برای آنها راحت تر است. بعضی از افراد مخالف این هستند. اگر پای چپ را جلوی اسکیت بگذارند، سواری راحت تری دارند. شما در هنگام اسکیت سواری امتحان کنید و هر شکلی که برای شما آسان تر است به همان شکل عمل کنید. بعد از چند مرتبه سواری می توانید تشخیص دهید که پای راست شما جلوی اسکیت باشد یا پای چپ شما. 

معرفی انواع اسکیت برد

اسکیت برد مناسب را چگونه بشناسیم؟

ما در این مقاله اجزاء مهم اسکیت برد ها را بیان کردیم. برای تشخیص کیفیت اسکیت برد مناسب حتما به کیفیت اجزاء مهم دستگاه توجه کنید. دستگاهی خریداری کنید که آن اجزا کیفیت بالاتری داشته باشند. در زمان خرید اسکیت برد مناسب حتما تجهیزات جانبی آن را نیز ببینید. تجهیزات جانبی آن عبارتند از: کلاه ایمنی، آرنج بند، زانو بند و محافظ مچ دست که جزء تجهیزات جانبی اسکیت برد هستند.  

دیدگاه

برای ارتباط با کارشناسان ساپتک سیتی و دریافت مشاوره می توانید از طریق دکمه های تماس یا واتساپ با ما در ارتباط باشید. 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 4.6]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.