برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

اسکیت برد

قیمت اسکیت برد
اسکیت تخته ای با طرح‌ها خیلی جذاب گوناگون و چهارتا چرخ در جایگاه هیجانی‌ترین ورزش قرار داد، اما این ورزش جذاب و هیجانی سختی مثل زمین خوردن و درد کشیدن طاقت فرسا خود را دارد که علاقه‌مندان به این ورزش مجبورند که آن‌ها را تجربه کنند.

یک اسکیت چه استایلی را باید داشته باشد ؟

اجزا تشکیل دهند یک اسکیت برد شاید به نظر خیلی پیچیده نباشد اما در اصل این یک باور اشتباه و رایج در بین مردم است، اما اجزا یک اسکیت چی هستند؟ واشر، مهره، پیچ، تخته، اسکیت برد، صفحه پایه، چرخ‌ها، یاتاقان و…. که با توجه به نوع اسکیت  دست خوش تغییرات است و دانستن اینکه کدام وسیله کارایی بهتری را دارد باعث ایجاد یک حس لذت بخش غیر قابل توصیف می‌شود

 

اسکیت برد

مناسب ترین اسکیت برد کدام است؟

پیشنهاد می کنیم قبل از تهیه ، اول مشخص کنید به‌عنوان یک مبتدی میخواهید فعالیت داشته باشید یا حرفه ای ؟
اگر مبتدی هستید،توصیه می کنیم به هیچ عنوان اسکیتی که تخته آن بیش از حد باریک است، نخرید. پهنای تخته مناسب برای مبتدیان معمولا ۲۲ سانتیمتر است. سعی کنید، عرض یا پهنای تخته اسکیت شما کمتر از این مقدار نباشد
.
البته صفحه اسکیت برد باریک‌تر برای حرفه ای ها انتخاب خوبی است که با این صفحه باریک‌تر می‌توانید حرکت‌های نمایشی بزنید اما با صفحه های با پهنای بیشتر نمی‌توانید به راحتی این حرکات را بزنید.
طول صفحه اسکیت هم مثل عرض آن مهم است
.

مناسب ترین اسکیت برد کدام است؟

معمولا طول یک لانگ برد نرمال برای افراد مبتدی حدود 6۰ تا ۸۰ سانتی‌متر است. اگر عرض صفحه اسکیت زیاد باشد، نیرو و انرژی زیادی هنگام انجام تکنیک‌های اسکیت بردینگ نیاز است. از طرفی هم اگر عرض اسکیت برد کم باشد، نمی‌توان تعادل را هنگام انجام این ورزش به خوبی حفظ کرد. بنابراین بهترین عرض و طول برای اسکیت بورد باز مبتدی، ۲۲ سانتیمتر برای عرض 60 تا ۸۰ سانتی‌متر برای طول است.

قیمت اسکیت برد

قیمت اسکیت برد می‌تواند با توجه به جنس و کیفیت متریال به کار رفته در آن از چند صد هزار تومان آغاز و تا چند میلیون تومان نیز ادامه پیدا کند که البته شما بهتر است با چشم پوشی بر روی قیمت این نوع از تخته تفریحی و نسبتاً ورزشی، بیشتر به فکر خرید اسکیت بردی باشید که متناسب با سبک حرکتی شما و همچنین وزن و ابعاد جسمانی‌تان می‌باشد.

اسکیت برد برقی اف اسپید مدل Surf 1

نحوه خرید

شما عزیزان می توانید از طریق افزودن به سبد خرید همین صفحه و یا ارتباط با کارشناسان در واتساپ و یا به صورت حضوری اقدام به خرید نمایید. 

نحوه ارسال

ارسال اسکوتر در تهران توسط پیک و در شهرستان ها ارسال از طریق تیپاکس یا پست در کمتر از ۴۸ ساعت صورت خواهد گرفت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]