اخبار اسکوتر برقی, وبلاگ

فیلم اسکوتر سواری بچه های لاکچری تهران

بهترین راهنمای خرید اسکوتر برقی خوب و اورجینال

برای سوار شدن بر روی اسکوتر برقی ، حتماً از سمت عقب اسکوتر سوار شوید و مهمتر از سوار شدن، پیاده شدن از اسکوتر است که می‌بایست لزوماً از عقب اسکوتر پیاده شوید.

[njwa_button id=”28711″]

نحوه راندن اسکوتر هوشمند چگونه است؟

فیلم اسکوتر سواری بچه های لاکچری تهران
۱- سوار شدن بر روی اسکوتر برقی برای بار اول از یک نفر در کنار خود، کمک بگیرید یا اینکه از دیوار برای حفظ تعادلتان استفاده کنید. سوار اسکوتر برقی شوید و سعی کنید، تعادل خود را حفظ نمایید.

برای سوار شدن روی اسکوتر ابتدا یکی از پاهای خود را روی اسکوتر شارژی قرار دهید. ولی تمام وزن خود را روی پای عقب گذاشته، بلافاصله پای دیگر را روی اسکوتر قرار دهید.

توجه:

۲- چیزی که در سوار شدن اسکوتر هوشمند، مهم می‌باشد این که هر دو پای شما روی اسکوتر صاف قرار بگیرد تا اسکوتر به خوبی متوجه مسیر انتخابی شما شود.

داخل اسکوتر و زیر پای شما دو تا ژیروسکوپ می‌باشد که باعث حفظ تعادل شما می‌شود.

روی اسکوتر شارژی ، چراغی تعبیه شده است و زمانی که روی دستگاه ایستاده‌اید اگر مکان قرار گرفتن پاها، مناسب باشد چراغ سبز خواهد شد در غیر اینصورت قرمز می‌شود.

همچنین میزان شارژ باطری را این چراغ‌ها نشان خواهند داد. یعنی اگر شارژ باطری کم باشد، چراغ‌ها قرمز می‌شوند و اگر باطری کامل شارژ شده باشد، چراغ‌ها سبز می‌شوند.

۲- چیزی که در سوار شدن اسکوتر هوشمند، مهم می‌باشد این که هر دو پای شما روی اسکوتر صاف قرار بگیرد تا اسکوتر به خوبی متوجه مسیر انتخابی شما شود.

داخل اسکوتر و زیر پای شما دو تا ژیروسکوپ می‌باشد که باعث حفظ تعادل شما می‌شود.

روی اسکوتر شارژی ، چراغی تعبیه شده است و زمانی که روی دستگاه ایستاده‌اید اگر مکان قرار گرفتن پاها، مناسب باشد چراغ سبز خواهد شد در غیر اینصورت قرمز می‌شود. همچنین میزان شارژ باطری را این چراغ‌ها نشان خواهند داد. یعنی اگر شارژ باطری کم باشد، چراغ‌ها قرمز می‌شوند و اگر باطری کامل شارژ شده باشد، چراغ‌ها سبز می‌شوند.

۳ – ممکن است، زمانی که برای اولین بار سوار اسکوتر هوشمند می‌شوید، احساسی مانند شناور بودن در هوا را تجربه کنید؛ نترسید و بدن خودتان را برای هیچ کاری نکردن آماده کنید. شما به راحتی قادر به کنترل اسکوتر خواهید بود.

۴ – خیلی ساده است، اگر قصد دارید با اسکوتر برقی به جلو حرکت کنید، فقط کافیست خودتان را کمی به جلو یا عقب حرکت دهید. اگر می‌خواهید اسکوتر به سمت راست بچرخد، پای راست خود را کمی فشار بدهید، اگر می‌خواهید اسکوتر برقی را به سمت چپ بچرخانید پای چپ خود را کمی فشار بدهید.

۵ – حالا شما برای رانندگی با هیجان اسکوتر برقی آماده‌اید.

۶ – پیاده شدن از اسکوتر هم خیلی مهم است. تا حد ممکن سرعت را کم کنید، بعد یکی از پاها را از روی اسکوتر بردارید و از پشت اسکوتر رو زمین بگذارید، اینطور بهتر می‌توانید تعادلتان را حفظ کنید و پیاده شوید.

فیلم اسکوتر سواری مشتریان ساپتک ایرانیان از دست ندید

 

[njwa_button id=”28711″]

نکاتی درمورد راندن اسکوتر برقی توسط کودکان :

 •  مهم ترین نکته ای که خیلی تاثیر دارد این است که اسکوتر برقی را مناسب با سن کودک خود انتخاب کنید. برای مثال اگر برای کودک خود اسکوترهای 10 اینچ خریداری کنید قطعا به سختی می تواند با آن کنار بیاید و آنرا براند ولی اگر اسکوتر برقی 6.5 اینچ بخرید به دلیل کوچک بودن و راحت تر بودن آن فرزند شما به راحتی می تواند راندن با آن را یاد بگیرد.
 •  نکته بعدی که باید به آن توجه کنید از بین بردن ترس در کودک شماست. اگر کودک از راندن و پا گذاشتن روی اسکوتر برقی می ترسد او را آگاه کنید که اسکوترهای برقی دارای سیستم اتوبالانس بوده و تا زمانی که قوانین سوار شدن آن را رعایت کند، هیچ اتفاقی برای او نمی افتد.
 • هرگز کودک خود را مجبور نکنید که یاد بگیرد و بگذارید خود کودک در راندن و سوار شدن بر اسکوتر برقی میل و رغبت نشان دهد.
 • سر یکی از اجزای حیاتی بدن ما انسان هاست و باید در برابر آسیب ها از آن محافظت کنیم، برای افزایش ایمنی کودک هنگام راندن اسکووتر برقی می توانید از کلاه ایمنی استفاده کنید که می تواند آسیب ها را تا 80 درصد کاهش داد.

برای ارتباط با کارشناسان ساپتک سیتی و دریافت مشاوره می توانید از طریق دکمه های تماس یا واتساپ با ما در ارتباط باشید. 

[njwa_button id=”28711″]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

2 دیدگاه در “فیلم اسکوتر سواری بچه های لاکچری تهران

 1. monica گفت:

  وای ممنون عالی بود. من پدرم برام خریده ولی جرات ندارم سوار بشم?? ولی ایشالا با این مطلب شما دیگه شروع کنم به تمرین?
  ممنون مرسی هوارتا??

 2. سوالات گفت:

  ممنون از آموزش هایی که قرار می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *