اخبار اسکوتر برقی, وبلاگ

آمار فروش اسکوتر برقی در سال 1400 در مقایسه با ماشین شارژی و موتور برقی

آمار فروش اسکوتر برقی

بهترین مدل های اسکوتر برقی در سال 1400

آمار فروش اسکوتر برقی
در انتخاب بهترین اسکوتر برای 1400 المان های زیادی را باید در نظر بگیریم ازجمله قدرت موتور ، باتری، کیفیت برد ، سرعت ، طرح و رنگ و… اما می توان گفت که اسکوتر های آفرود با توجه به قدرت و کیفیت بالاتری که دارند می توانند جز بهترین اسکوتر های سال 1400 انتخاب شوند .

6 ویژگی از اسکوتر برقی که باعث تاثیر در آمار فروش اسکوتر شارژی در سال 1400 داشت

 1. از مزیت‌ مهمی که این وسیله نقلیه انفرادی دارا است، بی‌صدا بودنِ آن است، بدون کوچک‌ترین سروصدایی حرکت می‌کند و شما را به مقصد می‌رساند.
  بنابراین از اسکوتر برقی در هر مکان و هر زمانی، می‌توان استفاده کرد.
 2. بهترین جایگزین بازی های رایانه ای در دوران قرنطینه ای که تمام مدارس و تمای باشگاه فوتبال تعطیل بود
 3. افزایش اعتماد به نفس کودکان هنگام راند هاوربرد در پارک ها و خیابان ، نسبت به هم سن و سال هایشان
 4. یکی از ویژگی های دیگر این وسیله این است که برای تمامی سنین قابل استفاده است . بله درست شنیدید حتی بزرگتر های خانواده نیز می توانند همراه با کودکشان تفریح کنند و لحظات لذت بخشی را در خانواده به ارمغان آورند. شما به راحتی با 5 الی 10 دقیقه تمرین می توانید حرکت با این وسیله را یاد بگیرید و از قابلیت های متفاوت آن بهرمند شوید.
  حتی کودکان شش سال هم به راحتی می توانند سوار اسکوتر برقی شوند ، کودکان به دلیل هوش بالاتری که دارند با 5 دقیقه بازی به راحتی بر آن مسلط می شوند.
 5. با اسکوتر برقی می توانید سرعت 15 الی 20 کیلومتر را تجربه کنند.
 6. هزینه نگهداری آن نسبت به سایر وسایل نقلیه پایین تر است.
  آمار فروش اسکوتر برقی 
دکمه

کدام اسکوتر برای فرزندم بهتر است ؟

با توجه به اینکه سایزهای مختلفی برای اسکوتر شارژی در بازار موجود می‌باشد، می‌توان گفت: سایز ۴.۵ اینچی اسکوتر برای کودکان تا سن هشت سال مناسب می‌باشد.
اسکوترهای ۶.۵ اینچی برای سنین تا ۱۳ یا ۱۴ سال مناسب بوده و اسکوترهای هوشمند هشت و ده اینچی برای تمامی گروه‌های سنی مناسب می‌باشد.

جهت اطلاع از قیمت اسکوتر برقی ارزان کلیک کنید .

رنج قیمتی اسکوتر شارژی از چه قیمتی شروع میشود ؟

ارزان ترین مدل اسکوتر برقی ، اسکوتر برقی 6.5 اینچ می باشد این مدل در بازار از ۵ میلیون تومان به فروش می رسد و به عنوان رایج ترین نوع اسکوترهای برقی شناخته شده است که نسبت به بقیه فراوانی بیشتری دارند.
این اسکوترها از ۳۰ تا ۱۰۰ کیلوگرم را میتواند تحمل کند و همین ویژگی باعث شده افراد بالای ۸ سال و حتی بزرگسالان به سراغ این اسکوتر بیایند.
این اسکوتر برای آسفالت یا پیاده رو یک گزینه عالی است ولی اگر مسیرتان ناهمراه است استفاده از این اسکوتر پیشنهاد نمی شود.
اما لازم به ذکر است که اسکوتر های ساده را فراموش نکنیم ، اسکوتر های ساده قیمت کمتری نسبت به هاور برد دارد و برای کودکان بالای 3 سال می تواند مورد بسیار مناسبی باشد .

5 دلیلی که در سال 1400 باعث فروش ماشین شارژی شد

 1. ماشین‌های شارژی باعث تحرک کودک می‌شود در حالی که اسباب‌بازی‌های دیگر ایستا و غیرحرکتی هستند.
 2. رانندگی لذتی همیشگی است. ممکن است این لذت با یک وسیله در مقطعی خاص فروکش کند اما دوباره فعال می شود و جنبه تکراری بودن آن پایین است.
 3. می‌توان از وسیله نقلیه کودک برای آموزش‌های راهنمایی و رانندگی وی در آینده استفاده کرد.
 4. ماشین های شارژی از بدنه مقاومی برخوردارند و در صورت اشکال فنی‌، قطعات آن قابل تعمیر یا تعویض می‌باشند بنابراین دورانداختی نیستند.
 5. سهولت استفاده از این محصولات حتی در منزل از نکات مهم برای انتخاب می‌باشد.

کودکان در سنین پایین فراگیری مهارت‌های حرکتی و کنترلی در صدد تقلید و الگوبرداری از رفتارهای والدین خود هستند.
این بهترین فرصت است تا برای افزایش مهارت‌های حسی و حرکتی و کنترلی و حتی افزایش ابعاد مختلف هوش کودک میباشد
 این اسباب بازی و وسیله سرگرمی علاوه بر آنکه باعث شور و هیجان و سرگرمی و شادی کودک خواهد شد باعث تقویت اعتماد به نفس نسبت به هم سن و سال هایشان می‌شود و همین نشانگر اهمیت این نوع اسباب بازی است.

رنج قیمتی ماشین شارژی کودکانه چقدر است ؟

قیمت ماشین شارژی با توجه به بازار پر نوسان ارز بسیار پر تلاطم می باشد. مخصوصا نمونه های جدید که دارای تکنولوژی بالایی هستند از قیمت بالایی برخوردار می باشند. هرچه امکانات ماشین شارژی بالاتر و تکنولوژی آن ها به روز تر باشد بر قیمت آن ها تاثیر می گذارد.

جهت اطلاع از قیمت ماشین شارژی ارزان کلیک کنید .

چه موارد بر قیمت ماشین برقی پسرانه تاثیر می گذارد ؟

جدید بودن و به روز بودن ماشین شارژی هم از نظر ظاهر آن ها می باشد و هم از نظر امکانات داخلی ماشین شارژی است.
چند سرعته بودن، متالیک بودن رنگ، صندلی چرم، آمپر باتری، نور چراغ ها و موارد دیگری هستند بر زیبایی آن ها تاثیر می گذارد. تمامی این موارد بر قیمت ماشین شارژی ها تاثیر گذاشته اند. پارامتر های زیادی هستند، که وقتی در کنار یکدیگر قرار گیرند می تواند بر قیمت ماشین شارژی بیفزایند.

قیمت موتورهای شارژی بر چه مبنایی است؟

به طور خلاصه باید گفت که قیمت موتورهای شارژی کودکان، متاثر از ویژگی های موتور انتخابی شما خواهد بود. بنابراین نوع موتور انتخابی بر اساس نوع رنگ ، تعداد و نوع موتور ، تعداد و نوع باطری ها، سایز آن و دارا بودن آپشن های مختلف می تواند بر قیمت آن و هزینه ای که باید پرداخت نمایید، تاثیرگذار باشد.

خرید موتور شارژی

موتورهای شارژی برای چه سنی مناسب می باشند؟

موتورهای شارژی بر اساس اندازه و ساختار و همچنین سرعت می توانند رنج سنی مختلفی را شامل شوند.
شما می توانید هم برای کودک خردسال خود موتور شارژی مناسب سن او را انتخاب نمایید که سرعت بالایی نداشته باشند و بسیاری از آنها نیز توسط شما کنترل خواهند شد و هم می توانید موتورهای شارژی را انتخاب نمایید که برای دختر و یا پسر نوجوان شما که در سن 9 یا 10 سالگی هستند، مناسب باشند که خود آنها می توانند موتور را رانده و نیازی به کنترل از راه دور ندارند.
البته موتورهای مناسب این سن قطعا سرعت و قدرت بالاتری دارند که آنها را مناسب این سن کرده و برای بچه های کوچک تر مناسب نخواهند بود زیرا باید ایمنی کودکان خود را در زمان خرید در نظر بگیرید. 
اما در کل موتورهای شارژی کودک را میتوان به عنوان هدیه سیسمونی تا 10 سالگی انتخاب کرد.

جهت اطلاع از قیمت موتور شارژی ارزان کلیک کنید .

خرید اینترنتی موتور شارژی

در صورتی که تمایل دارید تا برای کودک خود موتور شارژی کودک را خریداری نمایید، می توانید به صورت حضوری و یا به صورت اینترنتی و تلفنی در رابطه با خرید این وسایل سرگرمی از فروشنده به طور مستقیم، راهنمایی بگیرید.
باز این نکته را به شما یادآوری می کنیم که در زمان خرید به سن و وزن کودکی که موتور شارژی کودک را برای او می خرید، توجه کرده و بر همان اساس موتور مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

لیست قیمت موتور برقی کودکانه

دیدگاه

برای ارتباط با کارشناسان ساپتک سیتی و دریافت مشاوره می توانید از طریق دکمه های تماس یا واتساپ با ما در ارتباط باشید. 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *